Cześć! Tu Kasia i Kuba. W marcu 2018 roku postanowiliśmy rzucić wszystko co mamy i wyjechać w 7-mio miesięczną podróż. Odwiedziliśmy w tym czasie 13 państw. Naszym jedynym celem po powrocie było: “nie wracać za biurko!”. Chyba się udało! Postanowiliśmy połączyć doświadczenie zawodowe (3 lata pracy w agencji reklamowej, 4 u blogerki modowej) i wykształcenie Kasi (magister internetów, SGH) z kreatywnością i nieszablonowym poczuciem humoru Kuby. Od maja 2019 roku wspólnie zajmujemy się budowaniem spójnego wizerunku marek i osób w sieci, realizujemy sesje fotograficzne, wydajemy e-booki. Razem tworzymy kreatywny team nie do pokonania! Z biegiem czasu nasze szeregi zasiliły inne Socialowe Świry – Gaba – nasza najlepsza AssystoMenażerka, Klaudia – Copywriterka i Marysia – Instagram Specialist, co pozwoliło nam na jeszcze większe rozwinięcie skrzydeł. . Socialowe Świry to coś więcej, niż zwykła, socialmediowa agencja. 

Wyróżnia nas: 

– 7 lat doświadczenia w digitalu 
– Dyplom magistra internetów SGH
– Ambasadorstwo – zostając naszym klientem promujemy Cię także na naszym profilu @podrozosbyta, obserwowany przez 16 tys. osób
– Młody, śledzący trendy zespół, który idealnie się uzupełnia
– Brak agencyjnej biurokracji

Z marketingiem związana od 2013 roku, z tym internetowym od roku później. Swoje pierwsze kroki w reklamie stawiała w agencji reklamowej Publicis, gdzie była odpowiedzialna za obsługę globalnych klientów, takich jak P&G. Cztery lata spędziła pracując w redakcji bloga jednej z najbardziej popularnych, polskich blogerek modowych. Magister marketingu internetowego warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Pomysłodawczyni i strategiczny umysł Socialowych Świrów.

Dziecko internetów i ekspert od niesztampowych pomysłów. Kreatywna bestia z lekkim piórem, która, jako Creative Director, kieruje całym zespołem kreatywnych bestii, a ich wspólna praca sprawia, że nasi klienci nie muszą martwić się o to, czy będą widoczni.

Królowa zorganizowania i porządku. Jak nikt inny dba o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i przede wszystkim na czas!

CHCESZ ZOSTAĆ SOCIALOWYM ŚWIREM? NAPISZ DO NAS!